Аналіз стороннього шуму

Русский | Українська | English

Виявлення і аналіз сторонніх шумів в автомобілі


Заявка на діагностику сторонніх шумів

Відправлення цієї форми дозволяє оформити замовлення на тимчасове користування пристроєм (Sound Finder) для пошуку джерел сторонніх звуків автомобіля і записи їхніх фонограм.

Після доставки пристрою за вказаною адресою, проводиться пошук розташування джерела звуку і запис фонограм. Потім вони відправляються нам разом з описом даних авто та іншою інформацією.
За допомогою відповідного програмного забезпечення аналізується їх спектр і робляться висновки.

Пристрій (Sound Finder) повертається нам назад

Після визначення винуватця і фактичного ремонту (усунення причини сторонніх звуків) вами надсилаються невеликі опису виявленої причини.


  Приклади використання


  Від автора

  На жаль, серед значної частини механіків / техніків СТО (і не тільки) панує підхід аля “розтин покаже”, тобто замість скрупульозного збору і аналізу даних відразу ж приступати до розбирання. Але це відгомони / атавізми жигулівської епохи авторемонту «на коліні».

  Лікарі не хапаються відразу ж за скальпель і не тягнуть пацієнта на операційний стіл, а спочатку визначаються з симптомами і причинами хвороби, роблять потрібні аналізи і визначають чи можливі терапевтичні заходи. Якщо операція все ж, необхідна, то заздалегідь планують де саме і наскільки глибоко і широко розмахувати скальпелем. Хоча і серед них зустрічаються “м’ясники” …

  Одна з основних причин такого “світогляду” це те, що вони не можуть відрізнити “Бебеля від Бабеля, Бабеля від кабеля, кабеля від кобеля, а кобеля від суки”.

  Іншими словами, не маючи належної освіти, хворіють фобією до всього, що “включається в розетку”, як-то сканери, осцилографи і все інші електронні прибамбаси з арсеналу діагностики і ремонту сучасних авто.
  Але рівень сучасного автомобілебудування вимагає впровадження найрізноманітніших засобів діагностики і збору інформації. І ми пропонуємо один з них.

  Володимир Лещенко


  iatm

  Зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

  WhatsApp whatsapp
  Telegram telegram
  Viber viber
  Skype Skype Me™!