RAV4EV Дистанційна діагностика

Русский | Українська | English

“Вірно поставлене запитання – це вже половина відповіді”

Ми пропонуємо кваліфіковану і відповідальну діагностику RAV4EV

Результати проведення діагностики:

Приклад звіту про діагностику реального автомобіля

1. Зчитуються коди несправностей.

2.Проводяться збір всіх даних, доступних діагностичній програмі і відповідні активні тести.

3. За результатами п.п. 1-2 аналізується вся отримана інформація і визначаються можливі причини несправностей, як описані в repair manual, так і виявлені при успішному ремонті інших автомобілів цієї моделі.

4. Надається звіт про можливі / ймовірні причини несправності з результатами виконаної роботи.

5. При необхідності додаткових “інструментальних” перевірок “на місці”, описується їх перелік і зміст, реалізується технічна підтримка ремонту у вигляді відправки

 • електричних принципових схем “підозрілих” систем,
 • описів методик їх перевірки, якщо такі є, для уповноважених фахівців, а так само тих, які розроблені на основі практики попередніх ремонтів,
 • описів розташування і технології зняття / установки відповідних компонентів,
 • консультації за результатами усунення аналогічних несправностей у інших таких автомобілів.

6. В обов’язковому порядку зберігається і аналізується клон блоку Gateway, який управляє і коммуницирует з усією тесловской системою. Це може бути корисним в разі необхідності відновлення його ПО.

Для повної оцінки стану автомобіля, дайте відповідь на ці питання


При скруті з відповідями на додаткові питання клікніть на “Ілюстрація”


  В наявностіНе маєНе знаю


  ТакНіНе знаю


  ТакНі
  --------------------------------------------------------------

  a) Рівень охолоджуючої рідини в бачках? Ілюстрація
  В норміНижче мінімумаНе знаю

  b) Спорт-режим? Ілюстрація
  ДоступнийНе працюєНе знаю

  c) Чи працює зарядка ВВ батареї? Ілюстрація
  ПрацюєНе працюєНе знаю
  --------------------------------------------------------------


  ПрисутніНе маєНе знаю
  --------------------------------------------------------------

  ПрацюєНе працюєНе знаю
  --------------------------------------------------------------

  ПрисутніНіНе знаю
  --------------------------------------------------------------


  Якщо при відправленні форми виникла помилка, скористайтесь Телеграм Ботом ( @RAV4EV_Bot ), в якому також можна заповнити та відправити ФОРМУ ОПИТУВАННЯ.


  Пристрій для дистанційної діагностики

  Пристрій для дистанційної діагностики Remote Vehicle Interface Module (r-VIM) призначене для забезпечення доступу до діагностичних роз’ємів перевіряємого автомобіля за допомогою програм, які встановлені на віддаленому комп’ютері.

  Для зв’язку використовується Інтернет і можливе підключення до місцевої мережі Wi-Fi або за допомогою вбудованого 4G-модема. Передбачена можливість входу в Wi-Fi мережі без пароля з використанням VDS (QSS) режиму роутера конкретної мережі.

  Напруга живлення подається ззовні через роз’єм «12V» на передній панелі від адаптера AC / DC або від Power Bank через DC / DC конвертер або від прикурювача автомобіля.

  Для діагностики систем стандартів OBD-II / EOBD / JOBD пристрій підключається до автомобіля тільки через діагностичний роз’єм, відомий як OBD-II роз’єм за допомогою кабелю Mongoose MFC Drewtech або Tactrix OpenPort 2.0, який під’єднюється до USB роз’єму пристрою r-VIM.

  Для діагностики та збору даних електронних систем електроавтомобілів, наприклад, Toyota RAV4EV Tesla Electric Propulsion Control System використовується RJ45 Cable, який однією стороною підключається до роз’єму на задній панелі r-VIM, а іншою стороною, наприклад, до діагностичного роз’єму, який Toyota називає DLC3 No. 2.

  Після підключення пристрій з’єднується з базовим сервером і, після включення запалювання автомобіля, на віддаленому комп’ютері запускаються відповідні діагностичні програми. З їх допомогою перевіряються всі параметри всіх систем і зберігаються їх лог-файли. Після збору всієї інформації вона аналізується і після цього виробляються відповідні рекомендації щодо усунення несправності. При цьому реалізується «технічна підтримка» подальшого ремонту.

  В місце розташування автомобіля повний комплект пристрою відсилається службою доставки і передається тільки у тимчасове користування.

  Відгук

  “… Я хочу висловити свою вдячність компанії Alflash, віддалена діагностика та керівництво якої заощадили мені як мінімум дні, а можливо, і тиждень при виконанні цього ремонту. Я опишу свою взаємодію з ним пізніше, а поки що досить сказати, що він чесний український механік, а не зловмисний кіберзлочинець, який полює на співтовариство RAV4 EV.”

  1. Історія: Как я починил бортовое зарядное устройство RAV4 EV
  2. Першоджерело

  dfergenson

  Титри на українській мові доступні при перегляді

  iatm

  Зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

  WhatsAp whatsapp
  Telegram telegram
  Viber viber
  YouTube youtube